Stránky

Zobrazují se příspěvky se štítkemArt Fight. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemArt Fight. Zobrazit všechny příspěvky

pondělí 10. listopadu 2025

ArtFight 2025

Tentokrát jsem si se zveřejněním svých ArtFightových výtvorů dala dost na čas. Jakože dost. Vlastně ani nevím, proč mi to tak trvalo, na Instagram jsem je hodila docela rychle. Ale konečně je to tady - s tříměsíčním zpožděním konečně sdílím své výtvory z letošního ArtFightu! Letos mám na kontě devět výtvorů, což je myslím nový rekord. Zároveň se mi povedlo splnit snad všechny takové droboučké cíle, které jsem si pro letošní ArtFight vytyčila, takže jsem na sebe docela pyšná. 

Nap in the hayloft
Najít postavu vhodnou na rozjezd mi tentokrát docela trvalo. Chvíli jsem přemýšlela, že začnu další postavou od Colorful Cosmo, ale prostě mi to nešlo. Wallerick je postava Mephestapis (kterou už možná znáte jako majitelků pár postav na Brlohu, které jsem taky kdysi kreslila) a promluvil ke mně jeho fascinující design, takže jsem se nakonec rozhodla jako svůj první útok nakreslit jeho.
 
They’re girlfriends, your honor
Tess je první z mnoha lidí z letošního AF, které jsem objevila skrze své pátrání po makerovi fursuitu. Tess konkrétně má úplně úžasný design fursony, takže bylo samozřejmostí, že ho zpracuju během AF a že si dám sakra záležet. Jako pomstu jsem dostala úplně úžasnou kresbu svojí sony, kterou jsem okamžitě začala používat na ToyHouse a pár dalších místech, protože je prostě skvělá :D. (Mimochodem - zmínila jsem už, že jsem sehnala kódík na ToyHouse? :3 Thanks Shoon!)
 
Noodle-shark cuddles
 Vilém je designově úžasná postava. Miluju jeho barvy, miluju koncept můřího žraloka. Připomíná mi jednu přízi, ze které jsem si nedávno háčkovala čepičku. Přišla jsem na něj přes Flower Fur Studios, od které jsem si chvíli chtěla nechat udělat fursuit (právě jako má Vilém). Bohužel jsem se následně v komentářích dozvěděla, že ten plyšový žraloček není takhle velký, takže tento obrázek není kanonicky přesný. 
 
Floating through space
Každý rok během AF ráda zpracovávám nějaké výzvy. Útoky, které nejsou vyloženě jenom obrázky, ale je na nich něco výjimečného. Letos jsem to chtěla mít co nejrůznorodější, i když jsem si nebyla jistá, že to stihnu. Tenhle kousek je první z mých challenge výtvorů - jednoduchá animace. Tohle je zároveň poprvé, co mám možnost tenhle gifík postnout v celé jeho kráse. AF mě ho přinutil zkompressovat. Instagram mu ani nenechal pohyb. Ještě, že mám ten blog :D.
Jinak Nebulu jakožto postavu jsem si vybrala, protože prostě zbožňuju tyhle kentaurovité postavy. Konec konců proto jsem dělala redesign svojí fursony (který se myslím ještě na blogu ani neobjevil).
 
The Pumble
Další malá challenge, tentokrát o něco méně zajímavá. Chtěla jsem zpracovat útok, ve kterém zahrnu alespoň pět postav. Tibas (Tiby? Tibové?) jsou zároveň můj oblíbený fiktivní furríkovský zvířecí druh, takže jsem si je ukládala, že je jednoho dne nakreslím a nakonec jsem je zahrnula všechny do jednoho útoku. (A také zábavný fakt - jeden z těchle fešáků patří Adezu, kterou možná znáte jako PokariRoo, kterou jsem hodně sledovala když jsem uvažovala o svém budoucím fursuitu.) 
 
Bay-bees!
Jsem na tenhle kousek docela pyšná, ale popravdě k němu nemám moc co říct. Jsou to dvě postavy, které mi přišly roztomilé, mají podobnou estetiku a jejich barvy k sobě hezky jdou. :>
 
Hahari
Tohle je poslední z mých letošních challenge výtvorů. Chtěla jsem zase vytvořit něco z modelovací hmoty. Zároveň se mi dost líbí, jak jsem na tomhle fešákovi vytvarovala zadní nožky a parohy, myslím, že v těchhle ohledech jsem se zlepšila od té doby, co jsem během AF modelovala posledně.
 
Spooky Scary Skeleton
Tomuhle človíčkovi jsem dlužila pomstu za loňský útok a nemohla jsem odolat kostlivcové postavě. Kreslení tohohle fešáka jsem si dost užila, příští rok možná zpracuju i nějaké jeho příbuzné.
 
On Cloud Nine
 Já vůbec nevím, jak to s těmi LPS postavami funguje. Komu dát design credit, když je dávám na profil :D. Každopádně jsem si chtěla alespoň jednoho petshopáka letos zkusit nakreslit a Kismet je pohlednicková perská kočička, která má moc hezké barvy. Trochu přemýšlím, že si ji přidám do wishlistu... :D
 
Letošní ArtFight byl all-in-all vcelku úspěšný (i když muj tým prohrál :P). Škoda jen, že jsem jeho výsledky nezveřejnila včas :P. Pokud budu mít dostatek času příští rok, tak bych si moc ráda zkusila zase vytyčit nějaké tvůrčí cíle. Animovaný útok, skupinový útok, fyzická figurka, to se mi všechno povedlo letos a budu doufat, že je zvládnu i příští rok. Ale ráda bych si třeba ráda zkusila i něco s textilem. V posledním půl roce mě docela chytlo háčkování, mohla bych někomu uháčkovat jeho fursonu, nebo ji ušít, pokud k Vánocům dostanu ten nový šicí stroj. Ale to vše je zatím ještě ve hvězdách :3. 

pátek 30. srpna 2024

ArtFight 2024

Letos jsem nějak zapomněla na svůj zvyk dělit svoje ArtFight výtvory na týdny. Navíc se mi stalo v podstatě totéž, co minulý rok, kdy jsem hodně tvořila v prvním a posledním týdnu a v prostředku tak nějak zaostala. Stejně jsem ale letos tvořila docela pilně, nakreslila jsem stejný počet útoků, jako minulý rok, ale tentokrát měly skoro všechny kompletní pozadí.

The last frolic of the day
Aika
 Čas od času mě chytne obsese různými vymyšlenými tvorečky, které tvoří lidé ve furry komunitě. Dutch Angel Dragon je jeden z těch nejznámějších a chtěla jsem během ArtFight jednoho nakreslit, takže jsem si ho vyhledala speciálně podle klíčových slov. Aika se mi zalíbila spolu s pár dalšími, ale nakonec jsem si pro svůj první letošní útok zvolila ji.

 Mandatory taste test
Berry Spike
Tahle kresba byla pomstou za kresbu mojí tiby (dalšího fiktivního furry tvorečka). Bavilo mě zase po dělší době nakreslit poníka :3
 
 
 Dragon’s point of view
Charonda
Tohle byla pomsta ještě za minulý rok. Bylo fajn si zase jednou trochu pohrát s perspektivou, ale je pravda, že jsem pak vůbec nevěděla, co dělat s pozadím :D - ale poradila jsem si.

Favourite sunning spot
NectarFlower
Už si ani nepamatuju, co mě přesně přimělo k uložení této kočičí slečny do mých záložek, abych ji mohla letos nakreslit. Pravděpodobně v tom hrálo roli mimo jiné i to, že to je želvovinka, které patří mezi moje nejoblíbenější kočičí zbarvení.

 
Visions
Kismet
U tohohle obrázku jsem se zasekla šíleně dlouho. Chtěla jsem udělat celou kompletní animaci, ale trvalo to tak dlouho, že mě po tom kompletně pustilo nejen to animování, ale i kreslení do AF obecně (to taky mělo za výsledek, že ačkoliv jsem tenhle útok začala kreslit už po Favourite sunning spot, zveřejnila jsem ho až jako předposlední). Tak jsem se rozhodla, že vyberu jenom jeden snímek z celé animace a použiju ho radši samotný. Nicméně nějakou postavu od Captain Cosmo jsem chtěla nakreslit už snad dva roky. Má hrozně pěkný styl a jeho postavy jsou moc zajímavé. Jako pomstu za tuhle kresbu jsem dostala úplně nádhernou krebičku Ravenny, ze které mám šílenou radost.
 
:3
Pixi
Myslím, že fursony co jsou hyeny jsou neskutečně cool :D. Moc mi teda nejsou kreslit, naposledy jsem kreslila hyenu když jsem pracovala na Spáse krále, což už bude hezkých pár let. Ale jsou cool a to byl dostatečný důvod nějakou nakreslit. Zároveň to byla pomsta za moc hezký útok na kterém byla Úterý, jenže jsem při zadávání informací k obrázku úplně zapomněla zadat, že to je pomsta, takže teďka je braný jako samostatný. Nu což.
 
The first encounter
Iska
Yayyy, tenhle obrázek je za letošek asi můj nejoblíbenější! Je to první setkání mezi mojí Mornie a Iskou - jejím svěřencem během Azarynského ceremoniálu na Brlohu. Ta hra mě moc bavila a chtěla jsem ji nakreslit. Už druhá Morniina hra na Vřesovišti, kterou jsem se rozhodla nakreslit :3. Iska je navíc super postava na kreslení.

 
She’s thunderstorms
Megalodon
Baví mě kreslení fanouškovských dračích kmenů z Wings of Fire. Jen je někdy těžké přijít na to, jak jejich vzhled autor vlastně zamýšlel, když má jeho styl silný charakter. Tohle byla pomsta za kresbu Divušky a zdálo se mi vhodné ji umístit do bouřky :3



neděle 3. září 2023

ArtFight 2023 - Týden 4.

Dnes je poslední skutečný den. Pak přijdou už jen střípky čehosi. A za devět měsíců už nezbyde vůbec nic :D. Jenom spousta, spousta písmenek a slov, která vlastně ani nedávají smysl.

Sojka

Postava patří Kliff

Mám ráda velociraptory :3 ty opeřené varianty ještě o něco víc. Kdysi jsem o nich měla v plánu celý dlouhý kapitolový příběh, možná se k němu nakonec i vrátím.


Nephtys

Postava patří raging_fossil

Nepthys je designově jedna z mých nej postav na Erinu. Při tvoření Divušky jsem se jí hodně inspirovala, strašně se mi líbila, takže kresba v rámci Art Fight byla v podstatě povinnost :D.

sobota 5. srpna 2023

ArtFight 2023 - Týden 2.&3.

Dávám tyhle dva AF týdny do jednoho článku, jelikož nejsou až tak početné. Hodně mě chytla fyzická tvorba, začala jsem modelovat a nechce se mi dělat nic jiného :D.

Astra von Hošťálovy

Postava patří Regimu

Astra se mi zalíbila, letos jsem chtěla tvořit víc kočkovitých šelem. Zrovna jsem měla za sebou jeden tvořivý experiment s modelovací hmotou a tak jsem se rozhodla nabytých zkušeností využít i v rámci ArtFight. Ta hlavička sice není dokonalá, ale myslím, že na to, že to byla moje druhá soška je to moc fajn :). Astru jsem začala modelovat v neděli druhého AF týdnu, proto si troufám říct, že tenhle článek pokrývá oba dva týdny.

Deetrah

Postava patří Ghaaiye

Deetrah je jedna z postav na Brlohu a druhá obět mého modelování. Zvolila jsem si ji, protože její design je celkem komplikovaný a chtěla jsem si vyzkoušet, jak se mi to bude přenášet na sošku. Akrylky mě trošku zradily, Deet skončila trochu tmavší, než by měla být. Jinak jsem s ní ale spokojená.




pondělí 17. července 2023

ArtFight 2023 - Týden 1.

Ano, jsem si vědoma, že svoje ArtFight útoky z prvního týdne zveřejňuju na začátku třetího :D. Letos jsem nějaká opožděná. Každopádně jich není mnoho, ale zase si na nich dávám o dost víc záležet, než vloni. Vloni jsem si jela stylem hlavička, jenom výjimečně celá postava a zásadně s jednoduchým abstraktním pozadím. Letos se mi nějak zachtělo tomu dát trochu víc energie a rozmyslu, takže všechny moje obrázky jsou fullka (tedy že je na nich celá postava).


Capybara
Postava patří Huinniziopochtili
Tahle postava se perfektně hodila do mojí obsese okolo Ohnivých křídel, která mě čapla pod krkem zhruba kolem toho začátku měsíce. A mořeleti jsou taak trochu jeden z mých oblíbených kmenů. :3

An actual attack (Frostbite)
Postava patří Sandworth
Hrozně moc jsem chtěla udělat něco zajímavýho s perspektivou, ale zapomněla jsem, že nejsem moc dobrá ve věcech s perspektivou :D. I tak se mi tenhle kousek líbí. Ale měla jsem ho otočit, aby se díval do kamery tím okem, na které vidí :D.

Sunday afternoon (Amaya & Eres)
Postava patří Rei
Asi můj nepropracovanější kousek za první týden AF. Měl to nejdřív být jenom Eres, ale když jsem zjistila, že Amaya a on jsou ve vztahu, tak jsem se rozhodla je nakreslit spolu. Pozadí mi dalo zabrat, ale to se ukázalo být poslední dobou problematické vždycky :P. Ale líbí se mi, jak se to celé vyvedlo.



úterý 2. srpna 2022

Prázdninové tvoření aneb Co měl být čtvrtý týden Art Fight

Vážně jsem doufala, že se mi povede každý týden Art Fight nakreslit aspoň něco, ale po nástupu do práce mi bylo jasné, že se mi to prostě nepodaří :D. Snad příští rok. V posledním týdnu července jsem kreslila převážně svoje obrázky, které sem chci hodit teď.

Kivuli
Tohle byl můj poslední letošní útok na Art Fight. Byla to jedna z mnoha, mnoha postav, které jsem měla uložené, nicméně ona měla ještě to štěstí, že jsem ji nakreslila. Majitelkou je Poonie. (Odkaz vede na DeviantArt, jelikož Art Fight profily mohou vidět jen registrovaní uživatelé :D.)

Vi(fe) <3
Tak deset dní zpátky jsem rozkoukala Arcane a nemůžu na tuto paní přestat myslet. League of Legends mě teda nikdy nelákalo, ale seriál se mi vážně líbí. Zbývá mi zkouknout ještě jednu epizodu a pak se můžu už jenom těšit na druhou sérii :3.
 
Sisterhood
Nedávno jsem si znovu přečetla několik starých příběhů, včetně pár posledních kapitol Jednorožčí podkovy. Došlo mi, že jsem tyhle tři nakreslila naposledy v roce 2016 v poslední kapitole Rohu a křídel, kde se narodily :P. Chtěla jsem jejich designy udělat třošku zajímavější, takže jsem jim dala pár jizev a prasklinek na roh (protože z těch všech soubojů prostě nemohly vyjít bez úhony). Chtěla jsem změnit i barvy rohů a hřív, ale nakonec jsem se rozhodla nechat jejich designy podle původního popisu.

 
They are girlfriends, your honor
Pokaždé, když si znovu přečtu Rok Draka, mám pocit, že to je lepší, než si pamatuju :D. Pampelišku a Denim jsem spolu nekreslila vlastně nikdy a říkám si, že bych měla začít. Zaslouží si to :3

Jinak jste si mohli všimnout, že jsem začla lehce experimentovat jednak se stínováním a druhak s pozadím obrázků. Už tam nechci mít jen jednu barvu nebo nic, ale zároveň se mi to víc líbí když se to drží jednoho odstínu, takže než se naučím kreslit pozadí pořádně barevná se vším všudy, tak budu dělat tohle.

pondělí 11. července 2022

Art Fight - Týden 1.

Tak můj první týden na Art Fight mám za sebou a přišla jsem sdílet svoje výtvory! :3

Už jsem o tom psala v předešlém článku, ale pro jistotu znovu vysvětlím. Art Fight je každoroční hra, při které se lidi registrují na oficiální stránce a tam nahrají obrázky svých postav. Lidé potom tyhle postavy kreslí a dotyčný člověk to těm lidem oplácí kreslením jejich postav. Jsou to takové méně závazné art trades.

Zatím se mi nestalo, že by na mě někdo zaútočil první, zatím jsem dostávala jenom pomsty.

Indigo
Můj první spáchaný útok byl na Eris, jelikož jeho postava, Indigo se mi hrozně líbila :3. Za Indiga jsem dostala kresbu Mornie, jedné z mých postav na Vlčím brlohu, ze které mám šílenou radost.

Stadley
Stadley je jedna z postav na Vlčím brlohu, se kterou už hrála například i moje Trinity (a Mornie k němu snad zanedlouho půjde do smečky :3). Za výtvor jsem opět dostala kresbu Mornie ^^.


Mal
Mal je zase a opět brlohovská postava a hra s ní byla jedna z prvních, kterou Mornie měla. Je to taky ona, kdo vůbec Mornie "přitáhl" do smečky :DD. Má takový jednoduchý design, dobře se kreslí :3.

Kliff
Neumím kreslit obojživelníky :DD, ale Kliff je chábr. Kliff jakožt člověk je zase a opět další brlohář, a i s jeho postavou jsem hrála, ale Kliff je prostě mlok :). Dostala jsem za něj naprosto úžasnej obrázek Úterý <3.

Phrog
Tento obrázek byl opět pro Klifforda, ale tentokrát spadá pod Design me a Character, což znamená, že místo abyste kreslili nějakou konkrétní postavu, tak vytvoříte design podle toho, co daný člověk chce. ...Phrog :3
 
Celeste
Tuhle postavu jsem chtěla nakreslit čistě protože se mi líbila. Mám uložených pár dalších postav, které chci nakreslit ze stejného důvodu, ale je jich nějak mnoho.

 
Ember
Tohle byla pomsta pro Eris, za tu kresbu Mornie. Ember je taková barevně hezká postava, tak jsem si řekla, proč to neudělat. A za to jsem dostala kresbu Nory, mojí kentauří postavy, kterou mám šíleně ráda a tak mi udělalo hroznou radost, že ji někdo nakreslil.
 
Art Fight končí až 1. srpna a tohle je teprve první týden, takže příspěvků o něm bude víc. Pokud by vás to zajímalo, můj profil je tu :3. A to je všechno pro tenhle článek, mějte se krásně B).